ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Rusty Yemek Odası Takımı ile evinizde icra edebileceğiniz en güzel sanatı unutulmaz kılmak elinizde! Ranseyman Mobilya Yemek Takımlarıyla salonunuzu estetik olarak yeniden tasarlarken, aynı zamanda unutulmaz bir yemek deneyimi sunabilirsiniz.

Ayrıntılarda gizlenmiş estetik anlayışıyla özgün tasarımlar sunan Ranseyman Mobilya’da, yemek odası takımları sadece bir “yemek odası” olmaktan çıkıyor, aynı zamanda hayatınızın her anına ayrı bir keyif katacak aksesuar halini alıyor. Aile veya arkadaş buluşması fark etmez. Rusty Yemek Odası her yemekte şıklığı ve rahatlığını evinize getiriyor.

Rusty Yemek Odası Takımı Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. Takımım genelinde renk konfigürasyonunda altın sarısı ve krem tonu kullanılmıştır. Sandalyelerde kumaşlarda krem tonu tercih edilmiştir. Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, böylelikle temizliği daha kolaydır. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmaktadır.

Takımımız evinize demonte halde gelir ve evinizde monte edilir.

Ranseyman Mobilya’da tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.