Avangard Mobilya

Avangarde Mobilya Dekorasyonunu klasik tarzın daha modernleşmiş halini evlerinde yansıtmak isteyen kişiler rahatlıkla bu tarzı evlerindeki dekorasyonda kullanabilirler. Avangarde tarzdaki en önemli detay ise dekore edilen odanın her köşesinde titizlikle çalışılmış gösterişli detaylar yansıtılmasıdır.

Özellikle kopitoneli detaylar, duvar kağıtlarındaki motifler ve gösterişli avizelerin ön planda olduğu Avangarde Mobilya Modelleri, günümüzde post modernitenin yansımasıdır.

Avangard Mobilya

Avangard Mobilya Nedir?

Avangarde Dekorasyon kelime anlamı olarak yenilikçilik ve öncülük anlamına gelmekte, Fransızca kökenli olan bu kelime günümüzde Klasik Mobilyada yenilikçi bir akımı temsil eder.

Avangarde Dekorasyonda önemli olan detaylar genelde altın rengindeki zarif renklerdir. Özellikle lake mobilyalar, motifli aksesuarlar tercih edildiğinde Avangarde bir tasarımın temelleri atılmış olur. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen Avangarde Mobilyalar klasik tarza göre daha hafif olmakla birlikte bir çok çeşit kumaş ve doku skalasıyla da genişliğiyle dikkat çeker.

Avangard Mobilya

Sizler de hem klasik tarzdan vazgeçemiyor, hem de evinizde modernliğin rüzgarları essin istiyorsanız Avangarde Mobilyalar ile hem eski hem de yeninin sentezini yaratabilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Avangard Mobilya Projelerimiz Hakkında Bilgi Almak İster Misin?

Bu ve diğer projelerimiz hakkında bilgi edinmek, fiyat almak ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.